Bestuur

Voorzitter en verantwoordelijke uitgever van de publicaties Frank Ruttens Blankaart 10, 3061 Leefdaal
0496/38 77 78
franco.ruttens@skynet.be
Ere-voorzitter Vic Motte Vossenlaan 15, 3080 Tervuren
02 / 767 68 63
motte.vic@gmail.com
Ondervoorzitter (genealogie en redactie publicaties) Fons Vandendael Wandelaarstraat 8/12, 3080 Tervuren
02 / 767 32 95
a.vandendael@telenet.be
Penningmeester / secretariaat Geert Schuerman Paardenmarktstraat 75, 3080 Tervuren
02 / 767 73 57

Geert.schuerman@skynet.be
Distributie publicaties Jean Pierre Smit Schapenstraat 32, 3080 Tervuren
02 / 767 12 34
jpsmit@skynet.be
Heemkundige met groot geheugen Ben Renson Oud-Gasthuisstraat 5/1, 3080 Tervuren
02 / 767 07 92
Ledenbestand Walter Van den broeck Hertenbergstraat 26, 3080 Tervuren
02 / 767 43 61
walter_vandenbroeck@telenet.be
Museumcommissie


Frank Ruttens
Elisabeth Derveaux

Annemie Breugelmans

zie boven)
Brusselsesteenweg 87, 3080 Tervuren
elisabeth.derveaux@telenet.be
Beukenlaan 29, 3080 Tervuren
annemie.breugelmans@gmail.com
Erfgoedcommissie Fons Vandendael
Frank Ruttens
Elisabeth Derveaux
Piet Vandenpoel
zie boven)
(zie boven)
namens Furagidsen
namens Furagidsen
Iconografisch archief (foto, film…) Piet Vandenpoel Jachtlaan 31, 3080 Tervuren
02 / 768 19 32
piet.vandenpoel@skynet.be
Andere bestuursleden Lutgard Bartholomees Molenweg 43, 3080 Tervuren
lutgart.bartholomees@skynet.be
  Luk Hermans de Stolberglaan 4, 3080 Tervuren (02 / 767 87 78)
herlukmans@hotmail.com
  Jan Verhulst Eikestraat 11A, 3080 Tervuren
jan.hulst@telenet.be
  Rik Jacobs Terschurenstraat 55,
3080 Duisburg-Tervuren
0477 / 33 22 52
rik.jacobs.55@gmail.com
  Jean Donnay Terhulpensesteenweg 118
3090 Overijse
Jean.donnay@telenet.be

Medewerkers buiten het bestuur :

Vormgeving ‘De Horen’ en webmaster

 

Norbert Van Dorpe

 

F. Peetersstraat 23, 1933 Sterrebeek
0485 480 516
norbert.vandorpe@skynet.be

Fotografie en digitalisering Jean Pierre Vandenwaeyenberg Peperstraat 17, 3080 Tervuren Vandenwaeyenberg@telenet.be